Sveiki, mano vardas Robertas. Statau įvairiausių konstrukcijų ir tipų individualius namus, garažus. Nuo projekto sukūrimo iki visapusiškai funkcionalus namo pastatymo.

Pats asmeniškai patyriau, ką reiškia prastas ir netinkamas darbų rangovas: statybų eiga strigo ir vėlavo, darbai atlikti atmestina ranka, nepamatuotai didelės sąnaudos… Nuo to laiko norisi keisti žmonių požiūrį į statybų procesą.

Mano tikslas – suteikti užsakovui kūrybinę laisvę planuoti ir teikti idėjas savo statomam namui, o jų įgyvendinimą palikti man. Statybų pabaigoje noriu matyti besidžiaugiantį kliento veidą, todėl besąlygiškai prisiimu visus organizacinius ir statybų įgyvendinimo darbus!

Yra sakoma, jog Tavo namai yra ten, kur tik Tu turi teisę užrakinti duris.

Kad Jūs tokią teisę turėtumėte greitai ir be rūpesčių, siūlau kelis ekonomiškai naudingus statybos planų variantus. Bendra sąlyga operatyviai statybų pradžiai – nuosavas žemės sklypas. Kitas žingsnis – išsirinkti norimą statyti individualaus namo projektą. Tiesioginio bendravimo metu, mano architektas detaliai išsiaiškinęs Jūsų norus, suprojektuos išskirtinį projektą, atitinkantį tik Jūsų lūkesčius!

Iškilus klausimams, nesidrovėdami kreipkitės telefonu +370 604 42663 arba rašykite el. paštu: gyvenkname@gmail.com. Raginu nepatingėti ir atvykti į jau statomus ar pastatytus objektus, kad susidarytumėte realų vaizdą, kaip vyksta statybos procesas, kokios naudojamos medžiagos ir kaip dirba žmonės. Geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų perskaityti!

Mūsų teikiamos paslaugos:
Individualių namų statybą
Pastatų statyba
Įvairūs statybos darbai
Projektavimas ir statybos leidimo gavimas

Namą išsirinkti gali būti sunku, tad savo klientams siūlau statybos planus kaip atspirties taškus prieš pradedant darbą:

PLANAS I

Norite savo namą pastatyti pats. Puiku! Tiesa, iš savo patirties galiu pasakyti, jog be papildomos pagalbos ne visada pavyksta išsiversti. Šiuo planu siūlau užsisakyti pavienius darbus Jūsų statybų aikštelėje.

Skaityti daugiau

PLANAS II

Šį statybos planą renkasi tie, kas ieško optimalesnės kainos ir yra pasiryžę dalį darbų atlikti patys. Paruošę sklypą statyboms, jame pastatome vadinamąją „DĖŽUTĘ“, o darbų pabaiga priklauso jau nuo Jūsų jėgų.

Skaityti daugiau

PLANAS III

Tai planas žmonėms, kurie nori, jog jų namas būtų pastatytas savo srities žinovų laikantis sutartų terminų ir kokybiškai. Mažiausiomis Jūsų laiko ir jėgų sąnaudomis paruošime sklypą statyboms ir atliksime visus darbus.

Skaityti daugiau