Įgyvendinant projektus, bendradarbiauju su partneriais iš visos Lietuvos. Juos renkuosi kruopščiai ir atsakingai. Ilgi bendradarbiavimo metai drauge užtikrino, kad visi darbai bus atlikti laiku ir aukščiausios kokybės.

ŠIAURĖS TECHNIKA

Tai jauna ir veržli komanda nebijanti sunkaus darbo ir naujų užduočių. Statybos srityje dirba eilę metų, todėl puikiai žino, kaip svarbu yra laiku ir sąžiningai atlikti patikėtas užduotis. Visuomet pasiruošę Jums pristatyti ar pervežti smėlį, žvyrą, skaldą, atsijas ar kitus birius krovinius Šiauliuose ir visoje Lietuvoje. Turėdami platų statybinės technikos parką visuomet laiku padarys atodangą, išgręš polius pamatams ar atliks kitus darbus, kuriems yra reikalinga statybinė techniką. Taip pat visuomet išnuomos  reikiamą statybos įrankį.

GEDVALDA

Bendradarbiavimas su jauna, veržlia, ir iššūkių nebijančia komanda, atneša gerus rezultatus ir visuomet patenkintus klientus. Suprojektuosime Jūsų svajonių namą, angarą ar gamybines patalpas. Sutvarkysime visą reikalingą dokumentaciją ir gausime statybos leidimą Jums net neišeinant iš namų. Patikėkite projektavimo ir statybos darbus mums, ir tikrai džiaugsitės galutiniu rezultatu.

BAUEN

Tai komanda, kuri visuomet pasiūlys konkurencingas statybinių medžiagų kainas, platų pasirinkimą, bei greitą ir malonų aptarnavimą.

AB LYTAGRA

Patikimas partneris renkantis armatūrą ir metalo gaminius.